top of page
  • Black Facebook Icon
Collection-A-house.JPG

24 + 12 m2 vzdušného interiéru s panoramatickou ložnicí, okamžitým zastíněním z tekutých krystalů, luxusní sprchou a toaletou. Vyrobeno z odolných materiálů. Variabilita využití – pro váš odpočinek, relaxaci, práci, rodinnou dovolenou, osobní i komerční využití.

Cena od:

2.725.000 CZK

Cena je bez DPH, montáže a dopravy

Plocha:

36 m2

Výška:

5 m

Šířka:

3.40 m

Délka:

6.4 m

Teresa:

17 m2

Kapacita:

2 až 4 osoby

Nákupní proces

Pokud máte místo, kde lze âhouse umístit, náš tým přijede a vše nainstaluje do 3 týdnů. Díky zemním vrutům, které se osvědčily i ve velmi těžkém horském terénu, není problém s umístěním stavby v podstatě nikde. Vruty jsou nejen jednodušší a rychlejší při montáži, ale i v rámci legalizace stavby jako dočasného či málo invazivního zásahu do krajiny.

Chytrý.
Jedinečný design. 

Skvělé a odolné materiály, variabilita použití. Pro Váš odpočinek, relaxaci, práci, rodinnou dovolenou, osobní i komerční využití.

  • Chytrý systém stínění

  • obrovská pohodlná nafukovací postel až pro 4 osoby

  • Sofistikovaný systém čištění vody od společnosti Philips a dekorace modernistických předmětů současného umění

  • Rychlá instalace na místě (do 3 týdnů)

  • koberec a čisticí zóna nízkospotřebové provedení vytápění

  • masivní konstrukce z udržitelného dřeva od Stora Enso

Tiny Company / âhouse, Salone di Mobile, Milan, Italy

Design od Studio Perspektiv
 

Od Jednoduchý tvar, skvělé a odolné materiály, variabilita použití. Pro Váš odpočinek, relaxaci, práci, rodinnou dovolenou, osobní i komerční využití. Vše jsme vyladili po zkušenostech s používáním našeho prvního Tiny House a po 3 letech od startu přinášíme na trh produkt, který umožňuje větší komfort, kapacitu a využití např. v lokalitách s povinností použití sedlové střechy .


Velkorysé prosklení zaručuje dokonalé splynutí s přírodou, tvrzená a reflexní skla zajišťují bezpečnost vám i zvířatům, robustní lepené smrkové CLT panely stabilizují konstrukci a modřínová fasáda dotváří skvělou estetiku a izolaci proti

vlhkost. Pokročilé technologie pro výrobu elektřiny a úpravu vody přinášejí svobodu použití na nezasíťovaných pozemcích a poskytují skutečnou nezávislost po zbytek vašeho života i samotné budovy.

Díky zemním vrutům, které se osvědčily i ve velmi těžkém horském terénu, není problém s umístěním stavby v podstatě nikde. Vruty jsou nejen jednodušší a rychlejší při montáži, ale i v rámci legalizace stavby jako dočasného či málo invazivního zásahu do krajiny. Prostor pro vstup naleznete v boční přístavbě budovy, možné propojení s

další jednotky, technologie, bezpečné skladování, ale ifunkční potní místnost a další místně specifické použití. Dodatečný vnější úložný prostor umožňuje uložit vše, co nechcete tahat dovnitř (lyže, kolo atd.), ale chcete to nechat pod zámkem. Domy lze vybavit chytrým nábytkem, který vyrábíme ve spolupráci s firmami Devoto a Bocca. Kolekce Tiny Furniture je vhodná pro všechny realizace s omezeným prostorem. Kouzelný topný koberec vytváří komfort temperováním a vytápěním s velmi nízkou spotřebou energie vhodný pro naše off grid systémy.

Tiny Company / âhouse, drawing 2
Tiny Company / âhouse, drawing 2
Tiny Company / âhouse, drawing 2
bottom of page