top of page
  • Black Facebook Icon
Polanka 02.16_LOW RES_NO LOGO.jpg
Tiny Company / ahalf logo

Velkorysé prosklení s plně uzavíratelnou rolovací zástěnou, spaní v patře pro 4 osoby a extra kapacitní lůžko v přízemí domu posouvají tuto možnost do kategorie rodinného glampingu.

Cena od:

2.500.000 CZK

Cena je bez DPH, montáže a dopravy

Plocha:

25 m2

Šířka:

6.4 m

Délka:

3.9 m

Teresa:

5 m2

Teresa:

8 m2

Kapacita:

2 - 4 osoby

Půlka domu.
Ale dvojí dobrodružství.

 

Podobný koncept výstupu pomocí žebříku, který jsme použili v Ahouse, a úložné prostory v horním patře, které je pouze zastřešeným krytým podlažím, dělají z domu Ahalf velkorysejší prostor. Souběh koupelny a kuchyně je praktický pro tekoucí vodu a použití výměníku tepla společného pro obě části koupelny a kuchyně, což je evoluce v řešení all in one. Pro použití mimo mřížku se jeví jako praktičtější orientace pohledu a sklon střechy, obojí lze nasměrovat na jih a vytáhnout celodenní sluneční svit.

Nákupní proces

Když nám pošlete poptávku, dejte nám prosím vědět, na jaké místo byste jej chtěli umístit a jak místo vypadá. Náš tým odborníků vám následně poskytne kalkulace a předpokládané termíny dodání.

Tiny Company / ahalf

Umění, které za to stojí

KoOA logo

KoOA se zaměřuje na nejrůznější projekty, od interiérů přes rekonstrukce až po zcela nové stavby. Nejčastěji probíráme projekt od začátku do konce. To znamená, že se sejdeme s klientem, ujistíme se, že známe podrobnosti o zadání a sestavíme termíny a rozpočet. Následně vypracujeme návrhy, zajistíme stavební povolení, vypracujeme plány stavby se všemi potřebnými dodavateli, pomůžeme s výběrem hlavní dodavatelské firmy a dohlédneme na realizaci projektu od začátku do konce.

A21I5639.jpg

Ondřej

bottom of page