top of page
 • Black Facebook Icon
Tiny Company / Done

12m2 luxusního zážitku v přírodě. Pokoj s ložnicí, kuchyní, sprchou i toaletou. A nekonečným výhledem.

Cena od:

695.000 CZK

Cena je bez DPH, montáže a dopravy

Plocha:

12 m2

Výška:

210 cm

Šířka:

540 cm

Délka:

231 cm

Váha:

3000 kg

Teresa:

5 m2

Kapacita:

2 osoby

Nákupní proces

Pokud máte místo, kde lze Tiny House Done umístit, náš tým přijede a vše nainstaluje do 2 dnů. Díky malým rozměrům a uspořádání se perfektně hodí do těch nejkouzelnějších míst, kde je výhled to nejdůležitější. Na taková místa lze umístit pouze určité typy konstrukcí a naše řešení Done jedním z nich.

CORE nebo GLAMP

Glamp má speciální prvky výbavy, jako je jasanová kuchyň s corianovou deskou nebo designový nábytek. Core je na druhou stranu minimalistický, ale obyvatelná základní verze bez prvků jako je kuchyňka, komín, kamna, toaleta, či sprcha.

OFFGRID nebo CONNECT

Vnitřní výbava může nabízet luxus glampové varianty i standardní doplňky. Komfort zajišťují velkorysá kamna, nádrže na vodu a energiie, o kterou se stará buď menší gelová baterie, nebo systém solárních panelů. 

FINANCOVÁNÍ

Na míru vašim potřebám.
Díky naší spolupráci s finančními partnery Vám zajistíme financování domku, pozemku a třeba i solárních panelů. All in one. Detailnější nabídku vám spolu s konfigurací rádi zašleme.

Kamkoliv
vás osud zavane.

Projekt Tiny House Done je unikátní v možnosti zapojit se do procesu stavby a díky chytrému řešení jednotlivých dílů můžete celou stavbu umisťovat snadněji do krajiny, rychle domek na místě připravit bez nutnosti betonovat základ. Je-li možné stavbu umístit na vaše vysněné místo, vám poradí naši odborníci. Stačí v poptávce níže uvést lokaci podle GPS či katastrální číslo pozemku a my vám předběžně sdělíme, co je potřeba pro stavbu zajistit.

Tiny Company, Done, configuration

Založení na pilotech zaručuje lepší použití i ve specifických lokalitách, kam normálně není možné stavbu umístit. Váha celého domu je lépe rozložena a sloupy chrání stavbu od vlhkosti. Masivní CLT profily jsou zárukou pro dostatečnou izolaci, trvanlivost, precizní sestavení a kotvení.

Příběhy naší klientů
Paseca
 
Náš minimalistický dům je zasazen do srdce malebné krajiny. Nedaleko za lesem protéká řeka Sázava a na louce obklopené stromy se vám naskytne dokonale vyvážený mix soukromí a výhledu do okolní přírody. Dům také respektuje trendy udržitelného ubytování a nezatěžuje přírodu, pokud nám při svém pobytu pomůžete šetřit vodu a energie.
- Jan & Lenka, Majitele
DONE-0011.jpg

Umění, které za to stojí

Studio DDAANN vyrostlo z přátelství a spolupráce na univerzitě a při práci v jiných studiích, až se v roce 2015 zformovalo do značky DDAANN. Název logicky odkazuje na prolnutí našich křestních jmen jako neformální obdobu oblíbeného spojení příjmení. Klíčem ke správnému návrhu je podle nás umění optimálně vybalancovat všechny proměnné, ať už jde o náročnost dispozic, zvolené materiály nebo detailnost zpracování. V našich projektech klademe důraz na ideální poměr ceny a kvality. Nejlepší zakázka je projekt, který si společně s klientem užijeme a dotáhneme do zdárného konce.

6bef79_425f97650f8a4d1ba1f0a2b08827a1dd~mv2_edited.jpg

Daniel

6bef79_425f97650f8a4d1ba1f0a2b08827a1dd~mv2_edited.jpg

Daniel

Často kladené otázky

 • 1. Do I need building permit for Tiny House Done?
  The stilt foundation makes it easier to use the house in specific locations where structures normally cannot be placed. Though, you should be aware, that you have consulted your construction with your local municipality office, which gives building permissions. Depending on which country you live in, we are able to assist you with the necessary documents before purchasing A House.
 • 2. How resistant is Tiny House Done?
  The stilt foundation makes it easier to use the house in specific locations where structures normally cannot be placed. It improves the distribution of the weight of the entire house, and the stilts protect the structure from water. Massive CLT profiles guarantee sufficient insulation, durability, precise assembly, and anchoring.
 • 3. Can I use Done for tourism purposes?
  Yes of course. Our GLAMP model is the perfect glamping experience. On just 12 sqm, you can enjoy a living room with a bedroom, a kitchen with a stove and a sink, a shower with a separate toilet, and a technical room.
 • 4. How does Offgrid work exactly?
  Offgrid does not require any network connection like the Glamp variant, but we retain its luxurious equipment (ash kitchen, Corian countertop, and luxurious headboard, abundant storage spaces). On just 12 m2, you can enjoy a living room with a bedroom, a kitchen with a stove and a sink, a shower with a separate toilet, and a technical room. The house is equipped with water tanks, which are brought or pumped from a well, and can be topped up with rainwater for rinsing. Electrical energy is provided either by a more modest gel battery or by a sophisticated system of solar panels and batteries connected to a heat pump. The separated material can either be placed in a compost pit near the tree, or put directly into the sump or to a root cleaner according to the possibilities of the plot. This equipment can turn the house into a fully self-sufficient unit.
 • 5. What if it is very cold outside?
  Insulation is provided by massive CLT panels (wooden walls), a large-capacity heating stove, and special tempered and heat-absorbing glass windows, as well as the high-capacity roof – all this makes Tiny House Done the ultimate practical solution. No need to compromise on comfort when you decide to head over to your little house. You will be able to heat it up or air it out within minutes.
 • 6. Can I build Tiny House Done by myself?
  Precise technical details and joining of parts, foundations built by experienced technicians who will be happy to help you get started with top-notch preparation and assembly of complex elements such as windows and technology.
bottom of page